רווקות מאוחרת

רווקות מאוחרת

רווקות מאוחרת נתפסת לעתים קרובות כבעיה חברתית ולעתים אף כבעיה אישית.

בחברה שלנו ישנה ציפייה שבגיל מסוים, רצוי באמצע שנות העשרים, בחור או בחורה ראויים, ימצאו להם בן/בת זוג מתאימים וימסדו את חייהם המשותפים. במקרה שהם אינם עומדים בציפיות אלו מופעלים עליהם לחצים חברתיים ומשפחתיים גלויים או סמויים למציאת זוגיות.

חלק גדול מין הרווקים המתקרבים לגיל שלושים ומעלה, מטפחים קריירה, מתקדמים בלימודים, מנהלים חיים חברתיים עשירים ויש להם רשימת יתרונות המאפיינת את חייהם. יחד עם זאת, החלק החסר בחייהם הוא הזוגיות. חסר להם בן/בת זוג שיוכלו לחיות עימם חיים משותפים. בתחום זה חלקם חשים כי ישנו איזשהו קושי המונע מהם להגשים את חלומם לנישואים, לעומתם אחרים בטוחים שאין להם כל קושי, פשוט עדין לא הגיע בן הזוג הנכון וכשהוא יגיע הם יבנו זוגיות.

ישנם רווקים אשר מלבד הקושי בתחום הזוגיות עדיין לא מצאו את מקומם בתחומים נוספים כמו לימודים תחום עיסוק ועוד, ויש להם תחושה ששום דבר לא מתקדם. ישנם רווקים אשר נמצאים בקשר זוגי לאורך זמן או בהפסקות, ומתקשים לקבל החלטה על מיסוד הזוגיות.

הידע הרחב שיש לי בעבודה עם אוכלוסיית הרווקים מגיע מתחום הפסיכולוגיה, מהיותי פסיכותרפיסטית, אולם ידע זה נתמך אצלי ע"י הניסיון הרב שצברתי בעבודתי עם אוכלוסיית הרווקים במשך 8 השנים האחרונות. יש לי את היכולת המקצועית והמיוחדת לבחון עם כל אחד ואחת מכם מהו הדבר שמונע ממנו את הגשמת החלום להיות בזוגיות מיטיבה ולהגיע לנישואין, וכאשר אנחנו מגלים מהו הקושי, נפתחת הדרך ובן/ בת הזוג מגיעים ואני עוזרת לכם לשלבם בחייכם.

עשרות רבות של בנים ובנות שהגיעו אלי עם קושי במציאת או מיסוד הזוגיות הצליחו ב"ה להגשים את חלומם ולהינשא.

אם אתם חושבים או מודעים לאיזה קושי שיש בדרך וגם אם אתם בטוחים שאין קושי רק שהוא/היא עוד לא הגיעו, אני מזמינה אתכם לבוא אלי, ועם הרבה חום אהבה וגישה מקצועית, נעשה ביחד את הדרך להגשמת המשאלה לנישואין ונקצר אותה.

רווקות מאוחרת

"איך הולך עם דנה? אתם יוצאים כבר חודשיים" "כן, אבל יש לי מלא התלבטויות." רווקות מאוחרת זה עניין של הרגשה אישית, הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות. מגיעים אלי לקליניקה רווקים ורווקות שמעוניינים לעבור את המסוכות הללו ולהגיע לקשר קבוע ומשמעותי שיוביל לנישואים.

רווקות מאוחרת – כל המאמרים

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלי ותקבלו מדי חודש מאמר מרתק בתחום הטיפולים

פרטים ליצירת קשר

טל': 052-4267346
דוא"ל: pnina06@gmail.com

כתובת הקליניקה:
קליניקת גבעת שאול: רחוב בית הדפוס 22 גבעת שאול, בית עומר, ירושלים
לחצו לניווט וויז – WAZE לקליניקה

שעות פעילות הטיפולים:
 ראשון-חמישי 8:00-19:00
(יש לתאם טיפול מראש)

עקבו אחרי בדף הפייסבוק:
פנינה פרנקל – מדריכה ומטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת M.S.W

טופס יצירת קשר

פנינה פרנקל

פסיכוטרפיסטית, מטפלת אישית זוגית ומשפחתית מוסמכת מעל 30 ל- שנות ניסיון בטיפול והצלחות רבות מאוד עם האוכלוסיות שבטיפולה.

לחצו להתקשר