אודות

פנינה פרנקל – פסיכוטרפיסטית, מטפלת אישית זוגית ומשפחתית מוסמכת

פסיכותרפיסטית, מטפלת אישית זוגית ומשפחתית מוסמכת. מעל ל- 30 שנות ניסיון בטיפול והצלחות רבות מאוד עם האוכלוסיות שבטיפולי. אני מוסמכת ע"י האגודה לטיפול משפחתי גם כמטפלת וגם כמדריכת מטפלים. דרישות האגודה הן מהגבוהות והמחמירות בארץ ועל מנת לקבל הסמכה מהאגודה נדרשתי ללמוד שנים רבות, לקחת הרבה השתלמויות וגם היום אני ממשיכה ללמוד ולהשתלם ולהכיר את כל גישות הטיפול החדישות והמתקדמות.

הכשרה מקצועית

ניסיון מקצועי

במשך 35 שנים עבדתי באגף הרווחה בעיריית ירושלים מתוכם כ – 25 שנה בתחום הטיפול. 15 שנים ניהלתי את התחנה לייעוץ וטיפול בחיי משפחה ונישואין של צפון העיר. ו – 10 שנים הייתי אחראית עירונית על 4 תחנות הטיפול המשפחתי בעיר אשר בהם היו גם מרכזי הקשר ופקידי הסעד לסדרי דין. בתפקידי זה פיתחתי את נושא הטיפול המשפחתי בתחנות העירוניות בירושלים הנותנות טיפול זוגי ומשפחתי ציבורי בעיר.

כאחראית על פקידי הסעד התוודעתי וטיפלתי בזוגות במאבקי גירושין קשים ביותר. צברתי ניסיון רב בעבודה עם הורים, ילדים ומתבגרים. קיימתי קשרים הדוקים עם בית הדין ובית המשפט. כמו כן קיימתי והנחתי קבוצות וסדנאות לאוכלוסיית המתגרשים, הורים וילדים. טיפלתי והדרכתי מטפלים.

מזה 11 שנים אני מנהלת את הקליניקה שלי בגבעת שאול ועובדת עם אוכלוסיות רבות ומגוונות. אני משמשת כמומחית מטעם בית המשפט ובית הדין ומגישה להם חוות דעת עפ"י הנדרש, וכן מטפלת במופנים אלי ע"י האינסטנציות המשפטיות. בנוסף, אני מקיימת הרצאות וסדנאות בנושאים שונים ולאוכלוסיות שונות – לרווקים, לזוגות ולגרושים.

אודות עבודתי הטיפולית

כיום, אני מטפלת במסגרת הקליניקה הפרטית שלי, בתחומי הטיפול המפורטים לעיל עם מגוון רחב של אוכלוסיות. אני משלבת בעבודתי גישות טיפוליות רבות שיש לי ידע מקצועי ומומחיות בהן, הכל בהתאם לצרכי המטופל וזאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. אני גם משלבת בעבודתי כלים יצירתיים בטיפול כמו קלפים טיפוליים, דמיון מודרך ועוד.

אני יכולה להעיד על יחידים רבים זוגות ומשפחות שהיו בטיפולי אשר הגיעו למקומות טובים בחייהם אף מעבר למה שציפו להגיע וכל זאת כתוצאה מהיחס האישי הקרוב והחם שזכו לו במהלך הטיפול, היכולת המקצועית שלי לגייסם לעבודה הטיפולית והיכולת המיוחדת שלי להתחבר לכל אחד בתאם למה שהוא זקוק לו.

אני מדריכה מתמחים ומטפלים בטיפול זוגי ומשפחתי.
מוכרת כמטפלת ע"י משרד הביטחון.

המומחיות שלי מתבטאת ביכולת המיוחדת שלי להתאים את הדרך המסוימת לכל אחד אולם מעל הכל אני יוצרת קשר אישי קרוב מחבק ואמפטי למטופלים שלי שנותנת להם את ההרגשה שאני צועדת ביחד איתם להשגת המטרה.

לחצו להתקשר