כתבות וטורים בתקשורת

כתבות וטורים בתקשורת

בדף זה יעלו הכתבות והטורים שלי, אשר מתפרסמים במדיה. עקבו אחר דף זה והישארו מעודכנים אודות הפרסומים.

המשפיעים 2107 – פנינה פרנקל פסיכותרפיסטית

פנינה פרנקל – פסיכותרפיסטית מטפלת זוגית ומשפחתית.
היא תגרום לכם להסתכל למציאות בעיניים. להפשיל שרוולים ולהתחיל לעבוד, כל אחד בתחום הנדרש לו, ובעיקר להגיע לתוצאות שלהם ייחלתם. פנינה פרנקל מטפלת עם רזומה ענק של הצלחות. "כמטפלת אני מתמקדת בקושי שהמטופל מבקש לפתור באופן פרקטי ממוקד ויסודי".
כותב המאמר: תימור לוי | צילומים: אורן בן־חקון | מדור אינפורמטיבי. הכתבה לקוחה מעיתון כל העיר, ירושלים ושייכת להם ונעשה בה שימוש שיתוף בלבד באתר של פנינה פרנקל.

למה זוגות מתגרשים? מגזין ערוץ 7, פרק 24

היועצת הזוגית פנינה פרנקל מדהימה עם הסיבה העיקרית לגירושים, מספרת על טעויות ביחסי חמה-כלה ומזהירה מהשגיאות הנפוצות של בני זוג.
כותב הכתבה: עוזיאל סבתו | פורסם: ט"ז באדר תשע"ו 25/02/16 12:09 | מגזין ערוץ 7. הכתבה לקוחה ממגזין ערוץ 7 ושייכת להם ונעשה בה שימוש שיתוף בלבד באתר של פנינה פרנקל.

ימים נוראים? לא בהכרח – טיפים ועצות איך לעבור את החג בשלום

בני הזוג מנהלים 'פנקסנות', המשקעים מהעבר מכבידים, הבדידות והעצב מתעצמים? זה לא חייב להיות ככה. פנינה פרנקל, מטפלת זוגית ומשפחתית בכירה, מייעצת כיצד לעבור בשלום את החגים בטור "אהבה מעבר לפנינה"

כלים ליצור קשר מחייב שיביא לחיי משפחה

"אם בחור ובחורה הגיעו לגיל 30+ והם לא נשואים, זה לא בגלל שלא עבר הבחור או הבחורה המתאימים, אלא משום שאין להם כלים ליצור קשר מחייב שיביא לחיי משפחה"

פנינה פרנקל כותבת בעיתון מוצ"ש אודות הכלים ליצירת קשר מחייב שיכול להביא לחיי משפחה.

לחצו להתקשר